AKÇADAĞ-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
AKÇADAĞ
Seçim Tarihi: 21.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: AKÇADAĞ ÖĞRETMENEVİ VE ASO-DOĞU MAHALLESİ İSTASYON CADDESİ NO:25
AKÇADAĞ/MALATYA
Sandık No: 4401_4401_001
Okul Listesi
1 - Akçadağ Anadolu İmam Hatip Lisesi
2 - Akçadağ Anadolu Lisesi
3 - Akçadağ Anaokulu
4 - Akçadağ Fatih Fen Lisesi
5 - Akçadağ Halk Eğitim Merkezi Ve Aso
6 - Akçadağ İmam Hatip Ortaokulu
7 - Akçadağ Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
8 - Akçadağ Ören Anadolu Lisesi
9 - Aksaray Şehitakgün İlkokulu
10 - Bahri Anadolu Lisesi
11 - Bahri Çok Programlı Anadolu Lisesi
12 - Başpınar Şehit Hava Üsteğmen Semih Desticioğlu İlkokulu
13 - Cumhuriyet İlkokulu
14 - Esenbey Çok Programlı Anadolu Lisesi
15 - Esenbey İlkokulu
16 - Esenbey İmam Hatip Ortaokulu
17 - Esenbey Ortaokulu
18 - Güzyurdu İlkokulu
19 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
20 - Kepez Anadolu Lisesi
21 - Kepez Çok Programlı Anadolu Lisesi
22 - Kozluca Ahmet Yesevi Anadolu Lisesi
23 - Kozluca Ahmet Yesevi Çok Programlı Anadolu Lisesi
24 - Kozluca Büyük Mahalle İlkokulu
25 - Kozluca Büyük Mahalle Ortaokulu
26 - Kozluca İlkokulu
27 - Kozluca Ortaokulu
28 - Levent İlkokulu
29 - Levent İmam Hatip Ortaokulu
30 - Levent Ortaokulu
31 - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
32 - Mehmet Çelik İlkokulu
33 - Mehmet Çelik Ortaokulu
34 - Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu
35 - Şehit Alper Güde Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
36 - Şehit Hava Pilot Yüzbaşı Ali Rıza Sadak İlkokulu
37 - Şehit Hava Pilot Yüzbaşı Ali Rıza Sadak Ortaokulu
38 - Şehit Yarbay Songül Yakut İlkokulu
39 - Şehit Yarbay Songül Yakut Ortaokulu
40 - Şeyhler Ali Seydi Güldaş İmam Hatip Ortaokulu
41 - Şeyhler Aliseydi Güldaş İlkokulu
42 - Şeyhler Aliseydi Güldaş Ortaokulu
43 - Şh.hv. Plt.yzb. Fatih Fazıl Taşkın İlkokulu
44 - Şh.hv. Plt.yzb. Fatih Fazıl Taşkın Ortaokulu
45 - Yağmurlu İlkokulu
46 - Yağmurlu Ortaokulu
47 - Ziya Gökalp Ortaokulu
ARAPGİR-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
ARAPGİR
Seçim Tarihi: 22.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: ARAPGİR ŞEHİT HÜSNÜ BİLGİÇ ÖĞRETMENEVİ VE ASO- MEHMET AKİF MAH. ÖMER BABA
CAD.NO:9 ARAPGİR/MALATYA
Sandık No: 4401_4402_001
Okul Listesi
1 - Ahmet Zeyneloğlu Ortaokulu
2 - Ahmet Zeyneoğlu İlkokulu
3 - Arapgir 75.yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu
4 - Arapgir Anaokulu
5 - Arapgir Fatma Fikriye Kutlay Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 - Arapgir İmam Hatip Ortaokulu
7 - Arapgir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
8 - Bostancık İlkokulu
9 - Esikli İlkokulu
10 - H.sadık Polat Ortaokulu
11 - Halk Eğitim Merkezi
12 - Hami Aydınlar Çok Programlı Anadolu Lisesi
13 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
14 - Kerem Aydınlar Fen Lisesi
15 - Konducak İlkokulu
16 - Koru İlkokulu
17 - Mehmet Akif İlkokulu
18 - Paçalı İlkokulu
19 - Suceyin İlkokulu
20 - Şehit Hüsnü Bilgiçöğretmen Evi Ve Aso
ARGUVAN-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
ARGUVAN
Seçim Tarihi: 22.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: ARGUVAN ŞEHİT TUNCAY GÖKSU ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ- TEPEBAĞ
MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ ARGUVAN/MALATYA
Sandık No: 4401_4403_001
Okul Listesi
1 - Arguvan İmam Hatip Ortaokulu
2 - Arguvan Şehit Tuncay Göksu Çok Programlı Anadolu Lisesi
3 - Atatürk İlkokulu
4 - Atmalılar İlkokulu
5 - Atmalılar Ortaokulu
6 - Cumhuriyet Ortaokulu
7 - Halk Eğitimi Merkezi
8 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
9 - Şehit Tuncay Göksu Çok Programlı Anadolu Lisesi
10 - Tatkınık Turgut Özal İlkokulu
11 - Tatkınık Turgut Özal Ortaokulu
12 - Yazıbaşı İlkokulu
13 - Yazıbaşı Ortaokulu
BATTALGAZİ-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
BATTALGAZİ
Seçim Tarihi: 20.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: ŞEHİT KEMAL ÖZALPER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ- ZAFER MAHALLESİ
YUNUS EMRE CADDESİ-BATTALGAZİ
Sandık No: 4401_4404_001
Okul Listesi
1 - 100. Yıl İmam Hatip Ortaokulu
2 - 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
3 - 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu
4 - 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
5 - 30 Ağustos İlkokulu
6 - 75.yıl Cumhuriyet Anaokulu
7 - 91.000 Dev Öğrenci Ortaokulu
8 - Ağılyazı İlkokulu
9 - Akşemseddin İşitme Engelliler İlkokulu
10 - Akşemseddin İşitme Engelliler Ortaokulu
11 - Alişar Bayramtut İlkokulu
12 - Aslantepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
13 - Atatürk İlkokulu
14 - Atatürk Kız Anadolu Lisesi
15 - Atatürk Ortaokulu
16 - Avni Kiğılı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
17 - Ayşe İlbak Anaokulu
18 - Balıkdere Yapraklı Pınar İlkokulu
19 - Barbaros İlkokulu
20 - Barbaros Ortaokulu
Sandık No: 4401_4404_002
Okul Listesi
1 - Battalgazi Anadolu Lisesi
2 - Battalgazi Anaokulu
3 - Battalgazi Atatürk Ortaokulu
4 - Battalgazi Bilim Sanat Merkezi
5 - Battalgazi Farabi Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 - Battalgazi Görme Engelliler İlkokulu
7 - Battalgazi İlkokulu
8 - Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu
9 - Battalgazi Lisesi
10 - Battalgazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
11 - Battalgazi Ortaokulu
12 - Battalgazi Rehberlik Ve Araştırma Merkezi
13 - Battalgazi Şehit Er Mehmet Sucu İlkokulu
14 - Battalgazi Şehit Metin Selçuk Ortaokulu
15 - Battalgazi Yatılı Bölge Ortaokulu
16 - Beyaz Birlik Anaokulu
17 - Beydağı Balıkderesi İlkokulu
18 - Beydağı Ortaokulu
19 - Boran İlkokulu
20 - Bulgurlu Şehit Hamit Fendoğlu İlkokulu
21 - Bulgurlu Şehit Hamit Fendoğlu Ortaokulu
22 - Cengiz Topel İlkokulu
23 - Cevat Çobanlı Ortaokulu
24 - Cumhuriyet Anadolu Lisesi
25 - Cumhuriyet İlkokulu
26 - Çamurlu Anadolu Lisesi
27 - Çamurlu İlkokulu
28 - Çolaklı İlkokulu
29 - Çolakoğlu İlkokulu
30 - Derme İmam Hatip Ortaokulu
Sandık No: 4401_4404_003
Okul Listesi
1 - Dr. Sadettin Hacı Evliyagil Lisesi
2 - Dr.saddettin Hacıevliyagil İmam Hatip Ortaokulu
3 - Düzyol İlkokulu
4 - Elmalı İlkokulu
5 - Erenli İlkokulu
6 - Erenli Ortaokulu
7 - Eskimalatya Atatürk Ortaokulu
8 - Fatih Anadolu Lisesi
9 - Fatih Hüseyin İlbak İlkokulu
10 - Fatih Hüseyin İlbak Ortaokulu
11 - Fatih İlkokulu
12 - Fatih Ortaokulu
13 - Fırat İlkokulu
14 - Fırat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
15 - Fırıncı İlkokulu
16 - Fuat Sezgin Anadolu Lisesi
17 - Gazi İlkokulu
18 - Gazi Ortaokulu
19 - Gazi Osman Paşa İlkokulu
20 - Gazi Osman Paşa Ortaokulu
21 - Göller İlkokulu
22 - Görme Engelliler Ortaokulu
23 - Göztepe Anadolu Lisesi
24 - Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi
25 - Hacı Halil Çiftliği İlkokulu
26 - Hacı Halil Çiftliği Ortaokulu
27 - Hacı Hüseyin Kölük Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Sandık No: 4401_4404_004
Okul Listesi
1 - Hacı İbrahim Işık İlkokulu
2 - Hacıyusuflar İlkokulu
3 - Hafize Özal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
4 - Halk Eğitim Merkezi
5 - Hanımın Çifliği Fatih İlkokulu
6 - Hanımın Çiftliği 100. Yıl Atatürk İlkokulu
7 - Hanımın Çiftliği 100. Yıl Atatürk Ortaokulu
8 - Hanımın Çiftliği Anaokulu
9 - Hanımın Çiftliği Fatih Ortaokulu
10 - Hanımın Çiftliği Melikşah İmam Hatip Ortaokulu
11 - Hanımın Çiftliği Sadiye-Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu
12 - Hanımınçiftliği Melikşah İmam Hatip Ortaokulu
13 - Hasan Varol 2. İlkokulu
14 - Hasan Varol 2. Ortaokulu
15 - Hasan Varol İlkokulu
16 - Hasan Varol Ortaokulu
17 - Hasırcılar İlkokulu
18 - Hasırcılar Ortaokulu
19 - Hatice-İsmet Şeftalicioğlu İlkokulu
20 - Hatice-İsmet Şeftalicioğlu Ortaokulu
21 - Hatunsuyu Çiçek İlkokulu
22 - Hatunsuyu İlkokulu
23 - Hatunsuyu Karaoğlan İlkokulu
24 - Hatunsuyu Ortaokulu
25 - Hatunsuyu Palabıyık İlkokulu
26 - Hatunsuyu Saray İlkokulu
27 - Hayrettin Sönmezay İlkokulu
28 - Hayrettin Sönmezay Ortaokulu
Sandık No: 4401_4404_005
Okul Listesi
1 - Hidayet Ortaokulu
2 - Hüseyin Gazi İlkokulu
3 - Hüseyin Gazi Ortaokulu
4 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
5 - İnönü İlkokulu
6 - İnönü Ortaokulu
7 - İnönü Üniversitesi Hayriye Başdemir İlkokulu
8 - İnönü Üniversitesi Hayriye Başdemir Ortaokulu
9 - İstanbul Ticaret Odası Şehit Servet Aktaş İlkokulu
10 - İstanbul Ticaret Odası Şehit Servet Aktaş Ortaokulu
11 - İstiklal İlkokulu
12 - İstiklal Ortaokulu
13 - Kadıçayırı İlkokulu
14 - Kamıştaş Dirican İlkokulu
15 - Kamu Görevlileri Anaokulu
Sandık No: 4401_4404_006
Okul Listesi
1 - Kanuni İlkokulu
2 - Kanuni Ortaokulu
3 - Karababa İlkokulu
4 - Karababa Ortaokulu
5 - Karakaş Çiftliği İlkokulu
6 - Karaköy İlkokulu
7 - Karatepe Kadirgölü İlkokulu
8 - Kazım Karabekir İlkokulu
9 - Kemal Özalper İlkokulu
10 - Kemal Özalper Ortaokulu
11 - Konak Anadolu Lisesi
12 - Kubilay Anadolu İmam Hatip Lisesi
13 - Kuluşağı İlkokulu
14 - Malatya Anadolu İmam Hatip Lisesi
15 - Malatya Anadolu Lisesi
16 - Malatya Lisesi
17 - Malatya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 - Malatya Spor Lisesi
19 - Mayıs Vakfı Turgut Özal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
20 - Mehmet Akif Anaokulu
21 - Melekbaba İlkokulu
22 - Melekbaba Ortaokulu
23 - Merdivenler İlkokulu
24 - Merdivenler Ortaokulu
25 - Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi
Sandık No: 4401_4404_007
Okul Listesi
1 - Mevhibe Hanım Anaokulu
2 - Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
3 - Mevlana Ortaokulu
4 - Milli Egemenlik İlkokulu
5 - Milli Egemenlik Ortaokulu
6 - Mimar Sinan İlkokulu
7 - Mimar Sinan Ortaokulu
8 - Muhammed İkbal Anadolu İmam Hatip Lisesi
9 - Muhittin Özmumcu İlkokulu
10 - Muhittin Özmumcu Ortaokulu
11 - Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu
12 - Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu
13 - Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
14 - Nene Hatun Anaokulu
15 - Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi
16 - Orduzu Ali Fevzi Ağan İlkokulu
17 - Orduzu Ali Fevzi Ağan Ortaokulu
18 - Orduzu Ata İlkokulu
19 - Orduzu Bahçebaşı İmam Hatip Ortaokulu
20 - Orduzu Elif Şireli İlkokulu
21 - Orduzu Elif Şireli İmam Hatip Ortaokulu
22 - Orduzu Elif Şireli Ortaokulu
Sandık No: 4401_4404_008
Okul Listesi
1 - Orduzu Elmasuyu İlkokulu
2 - Orduzu Elmasuyu Ortaokulu
3 - Orduzu İlkokulu
4 - Orduzu Kümeevleri İlkokulu
5 - Orduzu Kümeevleri Ortaokulu
6 - Orduzu Mecit Şahaplıoğlu Ortaokulu
7 - Orduzu Nadire Dernek İlkokulu
8 - Orduzu Nadire Dernek Ortaokulu
9 - Orduzu Ortaokulu
10 - Orduzu Rifat Kıranoğlu Anaokulu
11 - Orduzu Vaizpınarı İlkokulu
12 - Orduzu Vaizpınarı Ortaokulu
13 - Orhan Gazi Ortaokulu
14 - Öğretmenler Ortaokulu
15 - Özel Eğitim Uygulama Okulu (I-Iı. Kademe)
16 - Özel İdare İlkokulu
17 - Pelitli İlkokulu
18 - Rahmi Akıncı İlkokulu
19 - Rahmi Akıncı Ortaokulu
20 - Rıdvan Mertöz Ortaokulu
21 - Sadiye Lütfi Evliyaoğlu Ortaokulu
22 - Selçuk İlkokulu
Sandık No: 4401_4404_009
Okul Listesi
1 - Selçuklu Ortaokulu
2 - Söğüt İlkokulu
3 - Şeh.selahattin Karakaş Anaokulu
4 - Şehit Ahmet Aytemur Anaokulu
5 - Şehit Ahmet Fırat İlkokulu
6 - Şehit Ahmet Fırat Ortaokulu
7 - Şehit Ahmet Özbulut İlkokulu
8 - Şehit Ahmet Özbulut Ortaokulu
9 - Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
10 - Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu
11 - Şehit Candaş Kaplan Anadolu Lisesi
12 - Şehit Ekrem Toktamış Anadolu Lisesi
13 - Şehit Er Mehmet Sucu İlkokulu
14 - Şehit Erdal Alpkılıç İlkokulu
15 - Şehit Erdal Alpkılıç Ortaokulu
16 - Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
17 - Şehit Kemal Özalper Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 - Şehit Metin Selçuk Ortaokulu
19 - Şehit Miraç Gürhan Ortaokulu
20 - Şehit Murat Doğru İlkokulu
21 - Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitimi Merkezi
22 - Şehit Orhan Ünsal İlkokulu
23 - Şehit Polis Okan Doğan İlkokulu
24 - Şehit Şahin Altmış İlkokulu
Sandık No: 4401_4404_010
Okul Listesi
1 - Şehit Zekeriya Bitmez İmam Hatip Ortaokulu
2 - Şişman İlkokulu
3 - Tanışık İlkokulu
4 - Tevfik Memnune Gültekin İlkokulu
5 - Turgut Özal İlkokulu
6 - Turgut Özal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 - Turgut Özal Lisesi
8 - Türk Telekom İlkokulu
9 - Türk Telekom Ortaokulu
10 - Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu
11 - Türkiyem Ortaokulu
12 - Uluköy Uzundere İlkokulu
13 - Vakıfbank İlkokulu
14 - Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
15 - Yarımcahan İlkokulu
16 - Yavuz Selim İlkokulu
17 - Yavuz Selim Ortaokulu
18 - Yaygın İlkokulu
19 - Yaygın Ortaokulu
20 - Yeniköy İlkokulu
21 - Yunus Emre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
BÜYÜKŞEHİR-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 13 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
BÜYÜKŞEHİR
Seçim Tarihi: 26.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: MALATYA ÖĞRETMENEVİ VE ASO- NİYAZİ MAHALLESİ KARAKAŞ SOKAK NO: 2
BATTALGAZİ/MALATYA
Sandık No: 4401_4400_001
Okul Listesi
1 - İl Milli Eğitim Müdürlüğü
2 - Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
DARENDE-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
DARENDE
Seçim Tarihi: 21.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: DARENDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- HEYİK ETEĞİ MAHALLESİ HÜKÜMET
CADDESİ HÜKÜMET KONAĞI KAT:2 DARENDE/MALATYA
Sandık No: 4401_4405_001
Okul Listesi
1 - Ahmet Çokyaşar Ortaokulu
2 - Akova İlkokulu
3 - Aşağıulupınar75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
4 - Aşağıulupınar75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
5 - Ayvalı Çok Programlı Anadolu Lisesi
6 - Ayvalı İlkokulu
7 - Ayvalı İmam Hatip Ortaokulu
8 - Ayvalı Ortaokulu
9 - Ayvali Lisesi
10 - Balaban Çok Programlı Anadolu Lisesi
11 - Balaban Gökderen İlkokulu
12 - Balaban İlkokulu
13 - Balaban İmam Hatip Ortaokulu
14 - Balaban Ortaokulu
15 - Cumhuriyet İlkokulu
16 - Çınar İlkokulu
17 - Darende Yavuz Sultan Selim Anaokulu
18 - Hacı Hasan Başer Ortaokulu
19 - Halk Eğitimi Merkezi
20 - Hisarkale İlkokulu
21 - Ilıca İlkokulu
22 - Ilıca Ortaokulu
23 - Irmaklı İlkokulu
24 - Irmaklı Ortaokulu
25 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
26 - Karabacak İlkokulu
27 - Karabayır İlkokulu
28 - Malatya Darende Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
29 - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
Sandık No: 4401_4405_002
Okul Listesi
1 - Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi
2 - Mehmet İzzet Paşa Ortaokulu
3 - Mustafa İclal Başer Anadolu Lisesi
4 - Nadir İlkokulu
5 - Nurkuyusu İlkokulu
6 - Osman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi
7 - Osman Hulusi Ateş İmam Hatip Ortaokulu
8 - Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu
9 - Somuncubaba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
10 - Yavuzlar İlkokulu
11 - Yavuzlar Şehit Adem Keleş İlkokulu
12 - Yenice İlkokulu
13 - Yenice İmam Hatip Ortaokulu
14 - Yenice Ortaokulu
15 - Yeniköy İlkokulu
16 - Yeniköy Ortaokulu
17 - Yeşiltaş Şehit Ali Gökçe İlkokulu
18 - Yeşiltaş Şehit Ali Gökçe Ortaokulu
19 - Yukarıulupınar İlkokulu
DOĞANŞEHİR-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
DOĞANŞEHİR
Seçim Tarihi: 21.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: DOĞANŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ-YENİMAHALLE CUMHURİYET CADDESİ
NO:27 DOĞANŞEHİR/MALATYA
Sandık No: 4401_4406_001
Okul Listesi
1 - Atatürk Ortaokulu
2 - Çığlık Abuzer Güngör İlkokulu
3 - Çığlık Abuzer Güngör Ortaokulu
4 - Dedeyazı İlkokulu
5 - Doğanşehir Anaokulu
6 - Doğanşehir Fen Lisesi
7 - Doğanşehir Hüsne Küçük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 - Doğanşehir İmam Hatip Ortaokulu
9 - Doğanşehir Mesleki Teknik Eğitim Merkezi
10 - Doğanşehir Ortaokulu
11 - Doğanşehir Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
12 - Elmalı Ayşe Küçük İlkokulu
13 - Elmalı Ayşe Küçük Ortaokulu
14 - Erkenek Çiğdem Anaokulu
15 - Erkenek Hürriyet İlkokulu
16 - Erkenek Hürriyet Ortaokulu
17 - Erkenek Mustafa Kemal İlkokulu
18 - Erkenek Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulu
19 - Erkenek Mustafa Kemal Ortaokulu
20 - Erkenek Şehit Gökhan Kuzu Anadolu Lisesi
21 - Ertuğrul Gazi İlkokulu
22 - Fındık İlkokulu
23 - Fındık Ortaokulu
24 - Gövdeli İlkokulu
25 - Gövdeli Ortaokulu
26 - Gövdeli Ören İlkokulu
27 - Günedoğru İlkokulu
28 - Günedoğru Şehit Kemal Aktay Ortaokulu
29 - Güzelköy İlkokulu
30 - Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso
Sandık No: 4401_4406_002
Okul Listesi
1 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
2 - Kadılı İlkokulu
3 - Kapıdere İlkokulu
4 - Kapıdere Ortaokulu
5 - Kurucaova İlkokulu
6 - Kurucaova Kalecik İlkokulu
7 - Kurucaova Kasımlar İlkokulu
8 - Kurucaova Kırbayır İlkokulu
9 - Kurucaova Kölükkuyu İlkokulu
10 - Kurucaova Şehit Şeyho Kurtulmuş İmam Hatip Ortaokulu
11 - Kurucaova Şehit Şeyho Kurtulmuş Ortaokulu
12 - Kurucaova Yeşilova İlkokulu
13 - Küçüklü İlkokulu
14 - Muammer Şahin Zafer İlkokulu
15 - Örencık Kurudağ İlkokulu
16 - Polat Şehit Orçun Kubat Çok Programlı Anadolu Lisesi
17 - Polat Vaiz Şahin İlkokulu
18 - Polat Vaiz Şahin Ortaokulu
19 - Reşadiye İlkokulu
20 - Savaklı İlkokulu
21 - Söğüt İlkokulu
22 - Söğüt Ortaokulu
23 - Sürgü Dursun Şahin Ortaokulu
24 - Sürgü İlkokulu
25 - Şehit Barış Aybek Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
26 - Şehit Hakan Artuç Çok Programlı Anadolu Lisesi
27 - Şehit Orçun Kubat Çok Programlı Anadolu Lisesi
28 - Şehit Serdal Toprak Çok Programlı Anadolu Lisesi
29 - Şehit Subitay Sükut Anadolu İmam Hatip Lisesi
30 - Topraktepe İlkokulu
31 - Vaizoğulları Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
32 - Yolkoru İlkokulu
33 - Yunus Emre İlkokulu
DOĞANYOL-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
DOĞANYOL
Seçim Tarihi: 23.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: DOĞANYOL TANRIVERDİ ÖĞRETMENEVİ VE ASO- İSHAK MAHALLESİ YAKUT SOKAK NO:8
DOĞANYOL/MALATYA
Sandık No: 4401_4407_001
Okul Listesi
1 - Damlı İlkokulu
2 - Doganyol Lisesi
3 - Doğanyol Çok Programlı Anadolu Lisesi
4 - Doğanyol İlkokulu
5 - Doğanyol Tanrıverdi Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
6 - Gevheruşağı İlkokulu
7 - Gökçe İlkokulu
8 - Gökçe İmam Hatip Ortaokulu
9 - Gökçe Ortaokulu
10 - Gümüşsu İlkokulu
11 - Halk Eğitimi Merkezi
12 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
13 - Koldere İlkokulu
14 - Koldere Ortaokulu
15 - Konurtay İlkokulu
16 - Şehit Türkan Türkmen Tekin Ortaokulu
HEKİMHAN-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
HEKİMHAN
Seçim Tarihi: 22.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: HEKİMHAN ÖĞRETMENEVİ VE ASO- TURGUT ÖZAL MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ NO:6
HEKİMHAN/MALATYA
Sandık No: 4401_4408_001
Okul Listesi
1 - Aşağı Güzelyurt İlkokulu
2 - Aşağı Güzelyurt Ortaokulu
3 - Aşağısazlıca İlkokulu
4 - Atatürk İlkokulu
5 - Hacı İbrahim Akyüz Anaokulu
6 - Halk Eğitimi Merkezi
7 - Hasançelebi İlkokulu
8 - Hasançelebi Ortaokulu
9 - Hekimhan Anadolu İmam Hatip Lisesi
10 - Hekimhan Anadolu Lisesi
11 - Hekimhan Lisesi
12 - Hekimhan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
13 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
14 - Kurşunlu İlkokulu
15 - Kurşunlu Yatılı Bölge Ortaokulu
16 - Mimar Sinan İlkokulu
17 - Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu
18 - Sakarya İlkokulu
19 - Sakarya Ortaokulu
20 - Söğüt İlkokulu
21 - Şehit Polis Mehmet Emin Çakır İmam Hatip Ortaokulu
22 - Yukarı Kocaözü İlkokulu
KALE-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
KALE
Seçim Tarihi: 23.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: KALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MAHMUTDURSUN MAHALLESİ KALE/MALATYA
Sandık No: 4401_4409_001
Okul Listesi
1 - Bent İlkokulu
2 - Bent Ortaokulu
3 - Halk Eğitimi Merkezi
4 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
5 - İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi
6 - İzollu İlkokulu
7 - İzollu Ortaokulu
8 - Kale İmam Hatip Ortaokulu
9 - Kıyıcak Yavuz Selim İlkokulu
10 - Tahsin Başdemir Ortaokulu
KULUNCAK-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
KALE
Seçim Tarihi: 23.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: KALE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MAHMUTDURSUN MAHALLESİ KALE/MALATYA
Sandık No: 4401_4409_001
Okul Listesi
1 - Bent İlkokulu
2 - Bent Ortaokulu
3 - Halk Eğitimi Merkezi
4 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
5 - İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi
6 - İzollu İlkokulu
7 - İzollu Ortaokulu
8 - Kale İmam Hatip Ortaokulu
9 - Kıyıcak Yavuz Selim İlkokulu
10 - Tahsin Başdemir Ortaokulu
PÜTÜRGE-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
PÜTÜRGE
Seçim Tarihi: 23.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: PÜTÜRGE ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ- TAŞBAŞI MAHALLESİ PÜTÜRGE/MALATYA
Sandık No: 4401_4411_001
Okul Listesi
1 - Bakımlı İlkokulu
2 - Bakımlı Ortaokulu
3 - Çayköy İlkokulu
4 - Çok Programlı Anadolu Lisesi
5 - Dumlupınar Ortaokulu
6 - Esencik İlkokulu
7 - Halk Eğitim Merkezi
8 - Halk Eğitimi Merkezi
9 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
10 - Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
11 - Nohutlu İlkokulu
12 - Nohutlu Ortaokulu
13 - Ormaniçi İlkokulu
14 - Ögretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu
15 - Pazarcık Civan İlkokulu
16 - Pazarcık İlkokulu
17 - Pazarcık Ortaokulu
18 - Pötürge Anadolu İmam Hatip Lisesi
19 - Pötürge İmam Hatip Ortaokulu
20 - Pütürge Anadolu İmam Hatip Lisesi
21 - Pütürge Çok Programlı Anadolu Lisesi
22 - Pütürge İlkokulu
23 - Tepehan İlkokulu
24 - Tepehan Ortaokulu
25 - Yamaç Sağırlar İlkokulu
26 - Yatılı Bölge Ortaokulu
YAZIHAN-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
YAZIHAN
Seçim Tarihi: 21.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: SODES BİNASI- DOĞUŞ MAHALLESİ BARIŞ CADDESİ -YAZIHAN
Sandık No: 4401_4412_001
Okul Listesi
1 - Abdurrahman Serttaş Anaokulu
2 - Abdurrahman Serttaş İlkokulu
3 - Abdurrahman Serttaş Ortaokulu
4 - Durucasu Abdurrahman Serttaş Çok Programlı Anadolu Lisesi
5 - Durucasu İlkokulu
6 - Durucasu Ortaokulu
7 - Fethiye İlkokulu
8 - Fethiye Ortaokulu
9 - Gövük İlkokulu
10 - Halk Eğitimi Merkezi
11 - Hamidiye İlkokulu
12 - Hamidiye Ortaokulu
13 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
14 - Kömüşhan Abdurrahman Serttaş İlkokulu
15 - Kömüşhan Abdurrahman Serttaş Ortaokulu
16 - Sürür Abdurrahman Serttaş İlkokulu
17 - Sürür Abdurrahman Serttaş Ortaokulu
18 - Şehit Yunus Kıroğlan İlkokulu
19 - Şehit Yunus Kıroğlan Ortaokulu
20 - Tecirli İlkokulu
21 - Tecirli Ortaokulu
22 - Yazıhan Anadolu Lisesi
23 - Yazıhan Durucasu İmam Hatip Ortaokulu
24 - Yeniköy Abdurrahman Serttaş İlkokulu
25 - Yeniköy Abdurrahman Serttaş Ortaokulu
YEŞİLYURT-İLANDIR
...............Eğitimciler Birliği Sendikası Tüzüğü, Seçim Usul ve Esasları ile Seçim Uygulama Yönergesi doğrultusunda
şube yönetim kurulumuzun 05.11.2022 tarih ve 20 sayılı aldığı karar gereği seçim takvimi ve işyerlerine göre; sandık
dağılımları, seçim yeri, tarihi ve saati aşağıdaki ekli listedeki gibidir.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Şube Sekreteri | Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) BAYRAM TOPHAN .. |
RAMAZAN KARACA .. |
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Basın-İletişim)
NECİP KATI YAŞAR İSEN
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim Sosyal İşler)
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
CEBRAİL BATAR NURETTİN GÜRSOY
.. ..
.. ..
. .
Şube Başkanı
HÜSEYİN SÖYLEMEZ
.
EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI 2022 SEÇİM TAKVİMİ
İŞLEM | TARİH | İLGİLİSİ |
Seçim sürecine ilişkin Şube Yönetim Kurulu kararı alınması |
25 – 29 Ağustos 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege seçimlerinin duyurulması | 1 – 2 – 3 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Sandık bölgeleri ve delege dağılımı belirlenmesine karşı itiraz süresi Seçmen listelerine karşı itiraz süresi |
5 – 9 Eylül 2022 | Genel Merkez Şube |
Delege adaylığı başvurularının alınması | 6 – 13 Eylül 2022 | Şube (Hizmet binası bulunan) İlçe Temsilcilikleri |
Oy kullanması kesinleşmiş üyelerin (seçmenlerin) oy kullanacak seçim sandık bilgilerine internet ortamında kendisinin ulaşmasının sağlanması |
5 Eylül – 2 Ekim 2022 | Genel Merkez |
Delege aday listelerinin askıya çıkarılması ve itiraz süresi |
14 – 15 – 16 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerine ilişkin ilana çıkılması | 17 Eylül 2022 | Şube |
Delege seçimlerinin gerçekleştirilmesi | 25 Eylül – 2 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
Delege seçim sonuçlarının ilan (askı) ve itiraz süresi | Delege seçimlerinin sonuçlandırılmasını takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Genel Merkez Şube |
Şube genel kurulu ilanı | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
İlçe seçim kuruluna başvuru | Şube genel kurul tarihinden en az 15 (onbeş) gün önce |
Şube |
Delege listelerinin ve diğer seçim kurulu evrakının ilan (askı) ve itiraz süresi |
İlçe seçim kurulu tarafından evrakların şubeye teslimini takip eden 3 (üç) gün boyunca |
Şube Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurulları | 15 – 31 Ekim 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Seçim Kurulları |
Şube olağan genel kurul toplantılarına itiraz | Şube genel kurul tarihini takip eden 2 (iki) gün içinde |
Seçim Kurulları |
Şube zorunlu organ üyeleri ile üst kurul delegelerini içerir mazbataların genel merkeze gönderilmesi |
Kesinleşmiş sonuçların ilçe seçim kurulu tutanağının teslimini izleyen 2 (iki) gün içinde |
Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimleri için ilana çıkılması | 5 Kasım 2022 | Şube |
(İşyeri ve İlçe) Temsilcilik seçimlerinin gerçekleştirilmesi |
12 – 27 Kasım 2022 (Bu tarih aralığında şubenin belirleyeceği bir tarihte) |
Şube |
YEŞİLYURT
Seçim Tarihi: 26.11.2022
Seçim Saati: 09:00 - 17:00
Seçim Yeri: SADİYE ÜNSALAN ORTAOKULU-TURGUT ÖZAL MAHALLESİ DERTSİZ SOKAK NO:4
YEŞİLYURT/MALATYA
Sandık No: 4401_4413_001
Okul Listesi
1 - 19 Mayıs Fatih İlkokulu
2 - 19 Mayıs Fatih Ortaokulu
3 - 23 Nisan İlkokulu
4 - 23 Nisan Ortaokulu
5 - 91 000 Dev Öğrenci Sevgi Anaokulu
6 - 91.000 Dev Öğrenci Altın Adamlar Anaokulu
7 - Abdulkadir Eriş İlkokulu
8 - Abdulkadir Eriş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
9 - Abdülhamit Han Ortaokulu
10 - Akmercan Anadolu Lisesi
11 - Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
12 - Ali Kuşçu Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
13 - Ali Nahit Bozatlı İlkokulu
14 - Alpaslan İlkokulu
15 - Aspuzu Anaokolu
16 - Aşağıbağlar Anaokulu
17 - Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 - Ay-Yıldız Anaokulu
19 - Banazı İlkokulu
20 - Barguzu Ortaokulu
21 - Begüm Kartal İlkokulu
22 - Beydağı Anadolu Lisesi
Sandık No: 4401_4413_002
Okul Listesi
1 - Bindal Bektaşlar İlkokulu
2 - Bindal Hasanhışt İlkokulu
3 - Bindal İlkokulu
4 - Bindal Ortaokulu
5 - Biruni Ortaokulu
6 - Bostanbaşı Anaokulu
7 - Bostanbaşı İlkokulu
8 - Cafana İlkokulu
9 - Cahide Nebioğlu Ortaokulu
10 - Cumhuriyet İlkokulu
11 - Cumhuriyet Ortaokulu
12 - Çarmuzu İlkokulu
13 - Çarmuzu Ortaokulu
14 - Çayırköy İlkokulu
15 - Dilek Aydoğan İlkokulu
16 - Dilek Başpınar İlkokulu
17 - Dilek İlkokulu
18 - Dilek Ortaokulu
19 - Dilek Örenönü İlkokulu
20 - Emine Nezihe Parlak İlkokulu
21 - Farabi Ortaokulu
22 - Fatma Aliye İMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
23 - Fevzi Çakmak İlkokulu
24 - Fevzi Çakmak Ortaokulu
25 - Gazi Anadolu Lisesi
26 - Gazi Ortaokulu
27 - Gevher Nesibe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
28 - Görgü Ortaokulu
29 - Gündüzbey Anadolu Lisesi
30 - Hacı Hasan Kovuk Mesleki Eğitim Merkezi
Sandık No: 4401_4413_003
Okul Listesi
1 - Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
2 - Hasan Akbudak İMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3 - Hayme Hatun Anaokulu
4 - İbni Haldun Anadolu Lisesi
5 - İbni Sina İlkokulu
6 - İbni Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
7 - İbni Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
8 - İbni Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
9 - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Sandık No: 4401_4413_004
Okul Listesi
1 - Karakavak İlkokulu
2 - Kendirli İlkokulu
3 - Kernek Anadolu Lisesi
4 - Kılıçaslan İlkokulu
5 - Kırkpınar İlkokulu
6 - Kolukısa Anadolu Lisesi
7 - Konak Anadolu Lisesi
8 - Konak Anaokulu
9 - Kuşdoğan İlkokulu
10 - Kuyulu İlkokulu
11 - Kuyulu Ortaokulu
12 - Küllü Mağara Emine Üçkaç İlkokulu
13 - Mahmud Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi
14 - Mahmudu Nadir Ertan Uygun İlkokulu
15 - Mahmut Çalık Anadolu Lisesi
16 - Mahmut Kömürkara İmam Hatip Ortaokulu
17 - Mahmut Kömürkara Ortaokulu
18 - Mahmut Şahin Balarısı İlkokulu
19 - Malatya Abdulkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi
20 - Malatya Bilim Ve Sanat Merkezi
21 - Malatya Erman Ilıcak Fen Lisesi
22 - Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi
23 - Malatya Girişim Grubu 1 Nolu Anaokulu
Sandık No: 4401_4413_005
Okul Listesi
1 - Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi
2 - Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
3 - Mehmet Akif İlkokulu
4 - Mehmet Emin Bitlis İlkokulu
5 - Mehmet Topsakal Ortaokulu
6 - Milli Egemenlik Ortaokulu
7 - Mustafa Aksoğan Anaokulu
8 - Mustafa Avni Cüre İlkokulu
9 - Mustafa Necati Anaokulu
10 - Necatibey Ortaokulu
11 - Nihat Tecdelioğlu İlkokulu
12 - Niyazi Mısri İlkokulu
13 - Nureddin Zengi İlkokulu
14 - Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
15 - Öncü İlkokulu
16 - Özal İlkokulu
17 - Özal İmam Hatip Ortaokulu
18 - Özal Ortaokulu
19 - Özalper İlkokulu
20 - Petrol Ofisi İlkokulu
Sandık No: 4401_4413_006
Okul Listesi
1 - Polis Amca İmam Hatip Ortaokulu
2 - Prof. Dr. Mesut Parlak Anaokulu
3 - Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
4 - Recai Kutan Ortaokulu
5 - Sadiye Ünsalan İlkokulu
6 - Sadiye Ünsalan Ortaokulu
7 - Sadreddin Konevi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
8 - Samanköy Buhara İlkokulu
9 - Samanköy Buhara Ortaokulu
10 - Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
11 - Selahaddin Eyyubi İlkokulu
12 - Somuncu Baba İmam Hatip Ortaokulu
13 - Suluköy İlkokulu
14 - Suluköy Kahramanlar İlkokulu
15 - Suluköy Kahramanlar İmam Hatip Ortaokulu
16 - Suluköy Kahramanlar Ortaokulu
Sandık No: 4401_4413_007
Okul Listesi
1 - Sümer İlkokulu
2 - Sümer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
3 - Sümer Ortaokulu
4 - Sütlüce İlkokulu
5 - Sütlüce Yeni Mahalle İlkokulu
6 - Şahnahan Anaokulu
7 - Şahnahan Çok Programlı Anadolu Lisesi
8 - Şahnahan İlkokulu
9 - Şahnahan İmam Hatip Ortaokulu
10 - Şahnahan Kahramanlar İlkokulu
11 - Şahnahan Karşıyaka İlkokulu
12 - Şahnahan Ortaokulu
13 - Şahnahan Şehit Recai Vardal İlkokulu
14 - Şahnahan Şehit Recai Vardal Ortaokulu
15 - Şehit Ahmet Kurak Anaokulu
16 - Şehit Ahmet Şeker İlkokulu
17 - Şehit Atilla Aydoğdu Anaokulu
18 - Şehit Buhari Ağçelik Anaokulu
19 - Şehit Feyzullah Taşkınsoy Ortaokulu
20 - Şehit Fuat Bozkurt Ortaokulu
21 - Şehit Gökhan Ertan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Sandık No: 4401_4413_008
Okul Listesi
1 - Şehit Hasan Öztürk İlkokulu
2 - Şehit Hasan Yıldırım İmam Hatip Ortaokulu
3 - Şehit İbrahim Tanrıverdi Anadolu Lisesi
4 - Şehit Kenan Çetin İlkokulu
5 - Şehit Kenan Çetin İmam Hatip Ortaokulu
6 - Şehit Kenan Çetin Ortaokulu
7 - Şehit Konuk İlkokulu
8 - Şehit Koray Seçkin İlkokulu
9 - Şehit Levent Coşkun İlkokulu
10 - Şehit Levent Coşkun Ortaokulu
11 - Şehit Mehmet Kılınç Anaokulu
12 - Şehit Mustafa Kaya İlkokulu
13 - Şehit Mustafa Kaya Ortaokulu
14 - Şehit Orhan Bakış Anaokulu
15 - Şehit Öğretmen Elif Livan Anaokulu
16 - Şehit Seracettin Kılınç İmam Hatip Ortaokulu
17 - Şehit Serdar Selçuk Anadolu Lisesi
18 - Şehit Şükrü Ulutaş İlkokulu
19 - Şehit Şükrü Ulutaş Ortaokulu
20 - Şehit Yarbay Songül Yakut Kızılay Özel Eğitim Anaokulu
21 - Şehit Yzb. Hakkı Akyüz İlkokulu
22 - Şehit Yzb. Hakkı Akyüz Ortaokulu
23 - Şehit Zekeriya Bitmez Anadolu Lisesi
24 - Şeker Ortaokulu
25 - Şentepe İlkokulu
26 - Şentepe Ortaokulu
Sandık No: 4401_4413_009
Okul Listesi
1 - Tecde Anadolu Lisesi
2 - Tepeköy Hacı Demir İlkokulu
3 - Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu
4 - Toki Bahar İlkokulu
5 - Toki Bahar Ortaokulu
6 - Toki İlkokulu
7 - Toki İmam Hatip Ortaokulu
8 - Toki Ortaokulu
9 - Topraktepe İlkokulu
10 - Topraktepe Kayısı Çiçeği Anaokulu
11 - Topraktepe Ortaokulu
12 - Topsöğüt Akpınar İlkokulu
13 - Topsöğüt Akpınar İmam Hatip Ortaokulu
14 - Topsöğüt Hürriyet İlkokulu
15 - Topsöğüt İlkokulu
16 - Topsöğüt Karşıyaka İlkokulu
17 - Topsöğüt Karşıyaka Ortaokulu
18 - Topsöğüt Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu
19 - Topsöğüt Ortaokulu
20 - Turgut Özal Anadolu Lisesi
21 - Turgut Özal Özel Eğitim Meslek Okulu
22 - Turgut Özal Özel Eğitim Ortaokulu
23 - Türkan Kavuk Anaokulu
24 - Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Malatya Hafız İmam Hatip Ortaokulu
Sandık No: 4401_4413_010
Okul Listesi
1 - Vali Galip Demirel Ortaokulu
2 - Vilayetlere Hizmet Götürme Birliği Anaokulu
3 - Yakınca Anadolu Lisesi
4 - Yakınca İlkokulu
5 - Yakınca Ortaokulu
6 - Yakınkent İMKB İlkokulu
7 - Yakınkent Sadiye Ünsalan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
8 - Yalçın Koreş Ortaokulu
9 - Yaşar Öncan Ortaokulu
10 - Yeşil Dilek İlkokulu
11 - Yeşiltepe Ahmet Parlak İlkokulu
12 - Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu
13 - Yeşilyaka İlkokulu
14 - Yeşilyaka Ortaokulu
15 - Yeşilyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi
16 - Yeşilyurt Anadolu Lisesi
17 - Yeşilyurt Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
18 - Yeşilyurt Rehberlik Ve Araştırma Merkezi
19 - Yusuf Kenan Anadolu Lisesi
20 - Ziya Gökalp İlkokulu
21 - Ziya Gökalp Ortaokulu
22 - Zübeyde Hanım Anaokulu
23 - Zübeyde Hanım İmam Hatip Ortaokulu